Zastřešovací systém CORSO Ultima

Robustnější verze ULTIMA R, má zesílenou konstrukci střechy a umožňuje tak vyhovět požadavkům zákazníků s rozlehlejší terasou, jejíž šířka dosahuje až 6 metrů. Tento typ je vhodný zvláště pro zastřešení předzahrádek restaurací, kaváren a hotelů nebo jiných veřejných prostorů.

Pořízením tohoto modelu získáte moderní, architektonicky a designově čisté zastřešení s liniově rovnými střešními tabulemi a velkými prosklenými plochami.  Ty umocňují dojem z prostoru a zároveň splňují požadavky náročných zákazníků.

Boční části zastřešení CORSO ULTIMA byly zbaveny sloupků pro zajištění ničím nerušeného výhledu a ještě intenzivnějšího propojení s okolní zahradou. Zastřešení tak kopíruje trendy v současné moderní architektuře. Protože pečlivě vyhodnocujeme přání a požadavky našich zákazníků, promítli jsme je do vlastností nového zastřešení a pojmenovali jej CORSO ULTIMA.  

Barva konstrukce 

 
Stříbrná Bílá Béžová Antracit Bronz Kobalt

Imitace dřeva

‌Další barvy dle přání zákazníka.


Barva pojezdových drah

Béžová Stříbrná Bronz

Napište si o cenovou nabídku nebo radu s výběrem!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail. Jsme nyní zavaleni poptávkami, a proto Vás prosíme o trpělivost. Odpovíme Vám, jak jen to bude možné.