Zahradní bazény pro Vaši pohodu

 

Akce: předsezónní slevy na bazény

Napište si včas o bazén

Rozumíme, že rozhodnutí ohledně bazénu není pro zákazníka lehké a správná volba vyžaduje důkladné pochopení všech detailů spojených s jeho realizací a budoucím provozem.


Proč si vybrat bazény od nás

  • Nadstandardní prozákaznický přístup doložený spokojenými zákazníky
  • Zaměření bazénu, kontrola stavební připravenosti, a dohled nad instalací bazénu na vaší zahradě.
  • Doprava bazénu na vaši adresu - prvních 100 km cesty zdarma
  • Definovaný termín dodání bazénu
  • Skvělý servis a dostupnost náhradních dílů příslušenství
  • Showroom v Machově, kde vám vše ukážeme a vysvětlíme

 

Vyberte si typ bazénu nebo příslušenství:

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a proto je naše vzájemná vzdálenost ideálně do 50 km (okres Náchod). Jsme Vám tak na blízku a tudíž schopni okamžitě řešit servis, poradit, dodat bazénové příslušenství nebo odstranit nenadálé problémy. Není však problém bazén, ani naše služby realizovat v rámci Královéhradeckého kraje i dále.

S námi máte jistotu servisu a dodání bazénového příslušenství. Na rozdíl od nabídek obchodních řetězců jsme schopni dodat součástky našich bazénů i po mnoha letech, což je velká výhoda. V bazénech našich konstrukcí se totiž budou koupat ještě vaše děti a pravděpodobně i vnoučata. 

Naše komplexní služby jdou ještě dál. Pomůžeme Vám nejen prodloužit bazénovou sezónu, ale také zvýšit bezpečnost Vašich dětí i chlupatých členů rodiny pomocí stylového zastřešení bazénu, lamelových zakrytí a pojízdných teras. Vaše pohodlí a bezpečnost jsou pro nás prioritou.

Showroom v Bazénech Machov

Přijďte se osobně přesvědčit o našich bazénech do našeho showroomu! Nezapomeňte si plavky a vyzkoušejte si na vlastní kůži zážitek a kvalitu zpracování reálného plastového i fóliového bazénu, nebo sílu instalovaného protiproudu. K vidění je i nerezový bazén, zastřešení VIVA a Azure Flat. Vyzkoušet si můžete intuitivní ovládání dezinfekčních technologií a ostatního bazénového příslušenství. K dispozici jsou i různé modely robotických vysavačů, které si dokonce můžete půjčit domů v naší půjčovně. 

Rádi vás provedeme přímo naší výrobou a necháme vás tak nahlédnout pod pokličku naší kuchyně. Pro návštěvu našeho showroomu si prosím předem domluvte termín, abychom se mohli plně věnovat Vašim potřebám a dotazům.

Reference od našich klientů:

"Naprosto profesionální přístup, skvělá komunikace, lepší už to snad ani nemohlo být. Můžeme si přát jen více takovýchto profesionálních řemeslníků."
Jan Švára

"Firmu Bazény Machov musím pochválit, byl jsem velice spokojen. Bazén dodali v dojednaném termínu, výborná komunikace, můžu jen doporučit."
Vladislav Koutsky

"Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě bazény Machov. S přístupem pana Purtiga jsme byli maximálně spokojeni. Rychlé a profesionální jednání, velmi milá a příjemná komunikace. Osobní kontrola veškeré montáže byla samozřejmostí. Určitě budeme doporučovat dál. Děkujeme."
Doležalovi