Bazény s unikátně odolnou stěnou a výztuží

Nyní akce! Posezonní slevy na bazény. Využíjte akce a poptejte bazén na příští sezónu.

Vyrábíme a montujeme bazény do země, které díky unikátní výztuži a izolaci stěn odolají velké zátěži i vnějším vlivům.

Užívejte si jako o dovolené celou sezónu s našimi bazény. Zájemce o bazén obvykle kromě parametrů a materiálu zajímá také cena. Věděli jste ale, že se cena bazénu odvíjí také od životnosti a starostí, které s levnými bazény lidé mívají? Podívejte se s námi, o kolik víc si užijete koupání se spolehlivými bazény z Machova. Prohlédněte si námi již realizované bazény.

Vyrobíme vám kvalitní bazén jak klasického tvaru a rozměrů, tak i atypický bazén. Poradíme vám s výběrem materiálu. Na výběr máte plastové bazény, fóliové a oblíbené, opravdu luxusně vyhlížející keramické bazényZdarma vám provedeme zaměření na místě realizace a vše potřebné pro realizaci k vám přivezeme. Doprava prvních 50 km od Machova vždy zdarma.

Pro upřesnění představ a požadavků se s vámi rádi sejdeme přímo na místě realizace.

Domluvit si schůzku


Zahradní bazén od nás vám vydrží desítky let díky silným výztuhám konstrukce a zesíleným plastovým stěnám.Proč si vybrat bazény od nás

  • unikátní odolnost plastových bazénů díky až 8 mm silné stěně a pevné výztuze
  • oboustranně svařované spoje nepropustí vodu a nezachycují nečistoty
  • podbetonovaná vnitřní schodiště s protiskluzovou úpravou
  • zaměření bazénu a doprava prvních 50 km od Machova (okres Náchod) vždy zdarma
  • technická schůzka, při které zkontrolujeme stavební připravenost a následně přebereme zodpovědnost za to, že montáž bazénu nebude mít komplikace
  • izolace bazénu nenasakavým polystyrenem
  • možnost výroby atypických bazénů
  • záruka 5 - 10 let, životnost 25 - 30 let
  • jasně daný termín dodání bazénu
  • skvělá dostupnost náhradních komponentů i za 20 let

 

Vyberte si typ bazénu nebo příslušenství:

Do 50 km od Machova (okres Náchod) je ideální vzdálenost k oboustranné spokojenosti. Nejenže bude snazší najít společný termín pro schůzku a bazén k vám dopravit. Ale také jsme vám při ruce, pokud bude potřeba něco doladit, poradit vám nebo dodat k bazénu příslušenství. Dojezdová vzdálenost do 1 hodiny hraje významnou roli nejen při samotné realizaci bazénu.

Pokud dojde na příslušenství bazénů, můžete být v klidu. Protože oproti bazénům z nabídky obchodních řetězců pro vás potřebné součásti seženeme i za 20 let. A to je velká výhoda. V bazénu s námi navrženou konstrukcí se totiž budou koupat vaše děti a možná i vnoučata. Jejich životnost je zatím ověřena na 25 - 30 let.

A když služby, tak komplexní. Pomůžeme vám užít si váš bazén déle a častěji díky zastřešení bazénů. Zastřešení podobně jako lamelové zakrytí či pojízdné terasy slouží také ke zvýšení bezpečnosti dětí a mazlíčků v okolí bazénu. Nečistoty na hladině vám pomohou zachytit skimmery či přelivové žlábky propojené s filtrací.

Reference od našich klientů:

"Naprosto profesionální přístup, skvělá komunikace, lepší už to snad ani nemohlo být. Můžeme si přát jen více takovýchto profesionálních řemeslníků."
Jan Švára

"Firmu Bazény Machov musím pochválit, byl jsem velice spokojen. Bazén dodali v dojednaném termínu, výborná komunikace, můžu jen doporučit."
Vladislav Koutsky

"Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě bazény Machov. S přístupem pana Purtiga jsme byli maximálně spokojeni. Rychlé a profesionální jednání, velmi milá a příjemná komunikace. Osobní kontrola veškeré montáže byla samozřejmostí. Určitě budeme doporučovat dál. Děkujeme."
Doležalovi