Reference bazénů, zastřešení a jejich příslušenství

Ve východních Čechách realizujeme bazény, jejich zastřešení i příslušenství. Nabízíme ale také plastové nádrže, plastové sklepy nebo koupací sudy.

Zakládáme si na profesionálním a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a za našimi výrobky si stojíme - poskytujeme nadstandardní záruky

Cílem naší společnosti je spokojenost našich zákazníků a mít zajímavé ceny při zachování vysoké kvality


Přečtěte si zkušenosti některých zákazníků spolupracujících s firmou Bazény Machov:

"Jsme naprosto spokojeni, vše na čem jsme se s pracovníky firmy dohodli tak platilo, pomohli nám sehnat i dodavatele na realizaci základové desky. Velmi děkujeme a těšíme se na léto."
Mia Liskovská - www.bydleniok.cz

"Výborná spolupráce po celou dobu realizace bazénu. Kvalitně odvedená práce. Byly dodrženy termíny a ceny, na kterých jsme se předem domluvili. Můžeme jen doporučit."
Jiráskoviwww.bydleniok.cz

"Naprosto profesionální přístup, skvělá komunikace, lepší už to snad ani nemohlo být. Můžeme si přát jen více takovýchto profesionálních řemeslníků."
Jan Švárawww.bydleniok.cz

"Jsem velmi rád,že jsem si vybral firmu Bazény Machov. Od první konzultace až po uvedení do provozu jsem se setkal s profesionálním přístupem. Jedná se hlavně:

  • doporučení jaký typ bazénu a zastřešení je vhodný pro naše potřeby 
  • dodržení dohodnutých termínů 
  • perfektně odvedená řemeslnická práce 

Jen tak dále!"
Stanislav Dlouhýwww.bydleniok.cz

"Firma Bazény Machov vždy dodržela dohodnuté podmínky, termíny, cenu. Při realizaci bazénu i zastřešení vždy odborně poradila s pracemi a provedla profesionální montáž včetně tepelného čerpadla na vyhřívání vody. S firmou jsme naprosto spokojeni a vždy se obrátíme v případě potřeby opět na firmu Bazény Machov."
Peškoviwww.bydleniok.cz

"Když bazén - tak jedině z Machova. Vstřícné jednání, profesionální přistup, výborná komunikace, dodržení termínů a hlavně kvalitně odvedená práce."
Poláčkoviwww.bydleniok.cz

"Děkujeme za perfektní zabudování bazénu v termínu podle našeho požadavku (víkend, ale bohužel za deště). Vše dopadlo perfektně. Komunikace s panem Purtigem výborná. Cena, která byla nasmlouvána, byla dodržena. Můžeme vřele doporučit."
Adéla Jarkovskáwww.bydleniok.cz

"Výtečná spolupráce, 100% profesionalita, špičková kvalita i cena. Jsme velice spokojeni a opravdu doporučujeme všem zajemcům tuto skvělou firmu."
Palečkovi - www.bydleniok.cz

"Výborná spolupráce, dohovor a realizace vše dle předsav, vstřícnost pružnost a kvalita, mohu všem doporučit."
Petr Heinwww.bydleniok.cz

"Na základě kladných doporučení jsme si vybrali právě Bazény Machov. Veškerá spolupráce i komunikace byla v naprostém pořádku a přejeme firmě hodně spokojených zákazníků."
Alena a Milan Jelínkovi - www.bydleniok.cz