Plastové bazény se spolehlivou konstrukcí

Plastové bazény Machov vyrábí bazény s unikátní vyztuženou stěnou.

Každý náš plastový bazén se zesílenými stěnami pomáhal zkonstruovat sám život. Protože my v Bazénech Machov víme, že chcete především bazén, který díky stěně z 8 mm tlustého plastu, silné výztuži a oboustranným extruderových svárům vydrží. Takto konstruované plastové stěny snesou kdejaké škrábnutí, divoké skákání i výkyvy vnějších vlivů. Na to vám dáme záruku 5 - 10 let. Bazén vám navíc zaměříme a dovezeme do 50 km od Machova zdarma. Nově nabízíme také plastové bazény se zesílenou stěnou 8 mm s prodlouženou zárukou.

‌Už jste si někdy bazén před jeho koupí vyzkoušeli? U nás můžete! Podívejte jak nebo si prohlédněte námi již realizované bazény.


Proč si vybrat plastové bazény od nás

 • unikátní odolnost díky stěně silné až 8 mm
 • oboustranně svařované spoje pro spolehlivou nepropustnost
 • pevná výztuha dovolí bazén skutečně maximálně využívat
 • podbetonovaná vnitřní schodiště se nepromáčknou
 • v dokonalých svárech neulpívá na stěne žádná nečistota
 • zaměření bazénu na pozemku provedeme zdarma
 • izolace bazénu nenasakavým polystyrenem
 • vlastní výroba nám umožňuje vytvářet atypické bazény
 • záruka 5 - 10 let, životnost 25 - 30 let
 • vzorový bazén v naší provozovně
 • doprava do 50 km od Machova (okres Náchod) zdarma
 • pevný termín dodání
 • skvělá dostupnost náhradních komponentů i po letech
 • ještě výhodnější ceny bazénů v rámci akčních bazénových setůVyberte si tvar plastového bazénu:

Sídlo naší firmy Bazény Machov.Dojezdová vzdálenost hraje poměrně zásadní roli nejen při realizaci bazénu. Za ideální považujeme vzdálenost do 50 km od Machova (okres Náchod), což se nám již mnohokrát osvědčilo. Například při dodatečné montáži zastřešení, ale i při konzultacích ohledně údržby nového bazénu.

Napište si o cenu

 

Životnost dlouhá jako naše působení v oboru

Láká vás ušetřit pár tisíc korun za bazén od levného prodejce? Pak věřte, že paradoxně ušetříte víc na poctivě zpracovaném bazénu od firmy, která si za svou technologií i cenou stojí. Protože s takovým bazénem nebudou po jeho zapuštění za několik let žádné starosti ani neplánované investice. Plastový materiál našich bazénů dokonale plní funkci opěrné konstrukce i vodotěsné vložky. Takže nejen že nemá v zemi co zrezivět, ale vyžaduje taky mistrovské úsilí poškodit jeho stěny. Na to vám dáme záruku 5 - 10 let. A zkušenosti s životností? Začátky naší firmy sahají do roku 1995, můžeme vám proto slíbit životnost bazénu minimálně 25 let. Naši první zákazníci ale tvrdí, že jsou připraveni testovat životnost svého bazénu bez obav další roky.

Plastové bazény do země s možností zastřešení a dalšího příslušenství.

Zajišťujeme vlastní výrobu plastových bazénů obdélníkových, oválných a kruhových. Máte asymetrický nebo jinak komplikovaný pozemek? Tak prostě zapomeneme na tabulky. Vyrábíme i atypické plastové bazény. Jde to jednoduše proto, že každý kus bazénu vyrábíme přímo my a přímo pro vás.

Před výrobou provádíme vždy podrobné zaměření u vás na pozemku. Bazény do 40 m2 nepodléhají povinnosti ohlášky. Je tak třeba pouze dodržet vzdálenost 2 m od sousedního pozemku, o což se během zaměřování s rezervou samozřejmě postaráme. Dopravu až k vám zařídíme do 50 km od Machova zdarma.

Bazény pro malé i velké zahrady

Máte-li malou zahradu, nezoufejte. Vyrábíme bazény již od průměru 2,4 m! Pokud ale máte k dispozici velký prostor a jste početná rodina nebo vášniví plavci, můžeme zkonstruovat bazény i 15 metrů dlouhé. A kdyby to pro vás bylo stále málo? Nejsme jen prodejci. Plastové bazény si sami vyrábíme, a proto vám můžeme nabídnout atypickou výrobu bazénu vašim potřebám.

Unikátní vyztužená kontrukce zaručí užívání bazénu bez obav

Špatná zkušenost s plastovými bazény? Známe vaše obavy, a proto jsme se při vývoji soustředili na otázku, jak vám zajistit dokonalý pocit z bazénu, který nic nenaruší.

Bazény od nás jsou vyztužené unikátní konstrukcí pro zapuštění do betonu. Svislá část ztužící konstrukce bazénu je z materiálu tloušťky 8 mm, šířky 80 mm ve vzdálenostech po 600 mm. Pro vás to znamená, že se nemusíte v bazénu hlídat a vaše děti si do něj bez obav z porušení konstrukce skočí. Svislé výztuhy jsou opatřeny otvory pro armovací ocel, která může být dodána s bazénem. Vrchní obvodová část stužící konstrukce je z materiálu tloušťky 15 mm, šířky 100 mm.

Plastový materiál bazénu plní funkci opěrné konstrukce i vodotěsné vložky zároveň, proto nejsou užitné vlastnosti bazénů omezeny tak, jako u jiných typů bazénů jako například z plechových konstrukčních prvků apod.

Bazénové sety u nás seženete výhodně

Připravili jsme pro vás speciální akční nabídku plastových bazénů. Nabídka je průřezem všech typů bazénů. Věříme tedy, že si u nás vyberete právě ten váš vysněný bazén!

V případě, že vám naše nabídka akčních bazénových setů nevyhovuje, kontaktujte nás a pomůžeme vám sestavit bazén přesně podle vašich přání a požadavků.


Vzorový bazén v Bazénech Machov

Je skvělé si o bazénech přečíst veškeré potřebné informace. Ještě lepší je si pro představu prohlédnout fotografie bazénů. Ale úplně nejlepší je rovnou si bazén vyzkoušet. My vám nyní tuto možnost nabízíme. V naší provozovně jsme zrealizovali skutečný plastový bazén, který slouží jako vzorový bazén pro zákazníky! Přijďte si vyzkoušet, o kolik je pohodlnější vnitřní podbetonované schodiště s protiskluzovou úpravou oproti bazénovým schůdkům. Nechte si ukázat, jak snadno udržet vodu čistou pomocí dezinfekce a automatického vysavače. Ověřte si výhody protiproudu. Podívejte se na vlastní oči, jaký rozdíl udělá správně zvolené osvětlení. To vše včetně zastřešení bazénu čeká na vaši testovací návštěvu.

Reference od našich zákazníků

"Děkujeme za perfektní zabudování bazénu v termínu podle našeho požadavku (víkend). Vše dopadlo perfektně. Komunikace s panem Purtigem výborná. Cena, která byla nasmlouvána, byla dodržena. Můžeme vřele doporučit."
Adéla Jarkovská


Ukázka atypických plastových bazénů