Plastové bazény s odolnou konstrukcí

Nyní akce! Posezonní slevy na plastové bazény. Využíjte akce a rezervujte si bazén na příští sezónu.

Plastové bazény

Naše plastové bazény se zesílenými stěnami pomáhal konstruovat sám život. V Bazénech Machov víme, že chcete u bazénu relaxovat, a ne kolem něj stále něco řešit. Proto vyrábíme bazény z až 8 mm tlustého plastu, se silnou výztuží a oboustrannými extruderovými sváry.

Takto konstruované plastové bazény odolají divokému skákání i výkyvům počasí. Na to vám dáme záruku 5 let. Na plastové bazény se zesílenou stěnou 8 mm dáváme prodlouženou záruku 10 let.

Rádi za vámi přijedeme na konzultaci v místě realizace bazénu. Plastový bazén vám navíc zaměříme a dovezeme do 50 km od Machova zdarma.


Prohlédněte si a vyzkoušejte náš vzorový bazén v Machově, nebo si prohlédněte v referencích námi realizované bazény. 

‌Proč si vybrat plastové bazény od nás

 • unikátní odolnost díky až 8 mm silné stěně
 • spolehlivá nepropustnost oboustranně svařovaných spojů
 • pevná výztuha konstruovaná pro divoké skákání i výkyvy počasí
 • podbetonovaná vnitřní schodiště se nepromáčknou
 • v dokonalých svárech neulpívají na stěně nečistoty
 • zaměření bazénu na pozemku provedeme zdarma
 • izolujeme bazén nenasakavým polystyrenem
 • možnost atypického bazénu díky vlastní výrobě
 • záruka 5 - 10 let, životnost 25 - 30 let
 • technická schůzka - zkontrolujeme stavební připravenost a přebereme zodpovědnost za to, že montáž bazénu proběhne bez komplikací (malá díra pro bazén)
 • vzorový bazén v naší provozovně
 • doprava do 50 km od Machova (okres Náchod) zdarma
 • pevný termín dodání
 • skvělá dostupnost náhradních komponentů i po letech
 • akční bazénové sety za ještě výhodnější cenyVyberte si tvar plastového bazénu:

Sídlo naší firmy Bazény Machov.

Působíme do 50 km od Machova

Dojezdová vzdálenost hraje zásadní roli nejen při realizaci bazénu. Za ideální považujeme vzdálenost do 50 km od Machova (okres Náchod), což se nám již mnohokrát osvědčilo. Například při dodatečné montáži zastřešení, ale i při konzultacích ohledně údržby nového bazénu.

Napište si o cenu

 

plastové bazény do země


Životnost dlouhá jako naše působení v oboru

První bazény jsme realizovali v roce 1995. A protože se v nich naši zákazníci dosud koupou, můžeme vám slíbit životnost bazénu minimálně 25 let. Oni sami tvrdí, že nic nebrání tomu, testovat životnost bazénu od nás další dlouhé roky.

Skutečná cena levné počáteční investice

Láká vás ušetřit pár tisíc korun za bazén od levného prodejce? Paradoxně ale ušetříte víc na poctivě zpracovaném bazénu od firmy, která si za svou technologií i cenou stojí. Protože s kvalitním bazénem nebudou po jeho zapuštění za několik let žádné starosti ani neplánované investice. Plastový materiál našich bazénů dokonale plní funkci opěrné konstrukce i vodotěsné vložky. Takže nejen že nemá v zemi co zrezivět, ale vyžaduje taky mistrovské úsilí poškodit jeho stěny. Dáváme záruku 5 - 10 letUmíme vyrobit bazén na míru

Máte asymetrický nebo jinak komplikovaný pozemek? Tak prostě zapomeneme na tabulky a společně vymyslíme individuální řešení. Atypické plastové bazény můžeme vyrábět jednoduše proto, že každý kus bazénu vyrábíme přímo my a přímo pro vás.

Dokážeme vyrobit bazén na malou zahradu již od průměru 2,4 m! Jestli ale máte k dispozici velký prostor, umíme bazény i 15 m dlouhé.

Před výrobou provádíme vždy podrobné zaměření u vás na pozemku. Bazény do 40 m2 nepodléhají povinnosti ohlášky. Při zaměření samozřejmě dbáme na to, abychom dodrželi s rezervou vzdálenost 2 m od sousedního pozemku. Dopravu bazénu až k vám zařídíme do 50 km od Machova zdarma.


Unikátní vyztužená kontrukce zaručí užívání bazénu bez obav

Známe vaše obavy z kvality plastových bazénů. Proto jsme se při vývoji soustředili na otázku, jak vám zajistit dokonalý pocit z bazénu, který nic nenaruší.

Bazény od nás jsou vyztužené unikátní konstrukcí pro zapuštění do betonu. Svislá část ztužící konstrukce bazénu je z materiálu tloušťky 8 mm, šířky 80 mm ve vzdálenostech po 600 mm. Pro vás to znamená, že nemusíte mít obavy ze skákání do bazénu, aby se nepoškodil. Naše konstrukce je na divoké skotačení stavěná. Svislé výztuhy jsou opatřeny otvory pro armovací ocel, která může být dodána s bazénem. Vrchní obvodová část stužící konstrukce je z materiálu tloušťky 15 mm, šířky 100 mm.

Plastový materiál bazénu plní funkci opěrné konstrukce i vodotěsné vložky zároveň, proto nejsou užitné vlastnosti bazénů omezeny tak, jako u jiných typů bazénů jako například z plechových konstrukčních prvků apod.

Napište si o cenu


Bazénové sety u nás seženete výhodně

Připravili jsme pro vás speciální akční nabídku plastových bazénů. Nabídka je průřezem všech typů bazénů. V případě, že vám naše nabídka akčních bazénových setů nevyhovuje, kontaktujte nás, a my vám pomůžeme sestavit bazén podle vašich přání a požadavků.Vzorový bazén v Bazénech Machov

‌Chápeme, že výběr vlastního bazénu je velké rozhodnutí. Proto jsme v naší provozovně v Machově zrealizovali skutečný plastový bazén, který slouží jako vzorový bazén pro zákazníky! Díky tomu si vyzkoušíte, jak nesrovnatelně pohodlnější je vnitřní schodiště s protiskluzovou úpravou oproti bazénovým schůdkům. Ukážeme vám, jak snadno udržíte vodu čistou pomocí dezinfekce a automatického vysavače. Ověříte si výhody protiproudu. Podíváte se na vlastní oči, jaký rozdíl udělá správně zvolené osvětlení. To vše včetně zastřešení bazénu čeká na vaši testovací návštěvu.

Reference od našich zákazníků

"Děkujeme za perfektní zabudování bazénu v termínu podle našeho požadavku (víkend). Vše dopadlo perfektně. Komunikace s panem Purtigem výborná. Cena, která byla nasmlouvána, byla dodržena. Můžeme vřele doporučit."
Adéla Jarkovská

 

Plastové bazény z naší dílny