Plastové bazény s životností více než 25 let

 

Akce: předsezónní slevy bazénů

Napište si včas o bazén

Plastové bazény jsou našim hlavním produktem a v průběhu let prošly několika inovacemi. Dnes jsme si jistí, že vám doručí nejlepší poměr kvality a životnosti za výhodnou cenu. Díky své robustní konstrukci hravě odolají divokému skákání i výkyvům počasí. Upřednostňujeme individuální přístup, proto si u nás každý zvolí rozměr, tvar, barvu i příslušenství dle svých preferencí.

Bazény vyrábíme ve dvou variantách, se skimmerem, nebo přelivovým žlabem. Skimmerové provedení se využívá u klasických konstrukcí bazénů. Přelivové bazény jsou stylovější a vytvářejí dojem nekonečné hladiny, která plynule přechází do povrchu dlažby či zahrady.

Proč plastové bazény od nás

  • Životnost plastového bazénu 25 - 30 let
  • Výroba pomocí ověřené technologie
  • Odolnost díky robustní konstrukci z 8 mm silné polypropylenové desky, tloušťka výztuže dokonce až 15 mm. 
  • Záruka 10 let
  • Rozměry bazénu dle přání zákazníka (max. 10 x 3,95 pro využití naší dopravy)
  • Integrované schodiště s protiskluzovou úpravou
  • Prověřené příslušenství a technologie na úpravu vody
  • Možnost doplnit bazén o plastové šachty pro instalaci technologie


Nezávazně poptat

Spokojený zákazník a hladký průběh realizace je pro nás zásadní. Proto bazén na všem pozemku nejdříve zaměříme. Před samotnou realizací zkontrolujeme stavební připravenost, aby instalace bazénu proběhla bez problému. Bazén dopravíme až k vám na pozemek a navíc prvních 100 km přepravy od nás dostanete zdarma. Přesvědčte se o kvalitě našich bazénů na showroomu v Machově, kde jsou vám k náhledu či vyzkoušení různé typy bazénů, příslušenství a zastřešení.

Skimmerové provedení

Skimmerové provedení bazénu lze využít pro různé tvary bazénu - nejčastěji však obdélník, ovál a kruh. Hladina vody je  cca 10 cm pod horním okrajem bazénu. V krajních případech je možná i výroba bazénu přímo u zákazníka.

Přelivové provedení

U přelivového provedení bazénu je nejvhodnějším tvarem obdelník. Hladina vody dosahuje horního okraje bazénu, který volně navazuje na spádované přelivové žlaby. Z nich voda odtéká do vyrovnávací nádrže, z níž přeplňujeme bazén a tím se bazén přelévá.

Chcete bazén z Machova? 

Realizací projektu vás odborně provedeme, bazén nainstalujeme a zkompletujeme všechny náležitosti, které předcházejí jeho uvedení do provozu. Vezmeme si na starost, že montáž proběhne bez komplikací.

Protože je výroba každé části plastového bazénu v naší režii, dovedli jsme jejich konstrukci k dokonalosti. Rádi vás o tom přesvědčíme osobně v našem showroomu v Machově, zodpovíme vaše dotazy a vše vám ukážeme. Domluvte si s námi schůzku nebo pošlete svůj dotaz.

Reference od našich zákazníků

"Děkujeme za perfektní zabudování bazénu v termínu podle našeho požadavku (víkend). Vše dopadlo perfektně. Komunikace s panem Purtigem výborná. Cena, která byla nasmlouvána, byla dodržena. Můžeme vřele doporučit."
Adéla Jarkovská

 

Plastové bazény z naší dílny