Shoz prádla SIDEKICK jako šikovný pomocník do moderní domácnosti

Shoz prádla Sidekick

Rozhodli jste se, že si postavíte, zrekonstruujete nebo zmodernizujete patrový dům? Přemýšlíte o domě jako o FUNKČNÍM zařízení, které Vám bude vyhovovat po všech stránkách a nabízet Vám maximální zázemí a pohodlí ve Vašem životě? Pak jste na našich stránkách správně. Jsme výrobcem kvalitního a FUNKČNÍHO zařízení SIDEKICK.

Shoz prádla SidekickPřečtěte si více informací o shozu prádla:

Shoz prádla SIDEKICK Vám účelně pomůže vyřešit problém se stálým přemisťováním nahromaděného špinavého prádla z jednotlivých míst ve Vašem domě do prádelny. 

Shoz prádla SidekickShozy prádla se díky úspoře času a s ohledem na důraz na hygienické nároky již nevyužívají jen v nemocnicích a v ubytovacích zařízeních jako jsou hotely a penziony. Naopak je můžete čím dál více vídat i v běžných domácnostech, kde představují žádoucího a praktického pomocníka. Shozy prádla SIDEKICK jsou navrženy s důrazem na snadnou instalaci, proto montáž můžete provést dle našeho návodu sami ve dvou i bez naší pomoci. Ušetřete si práci a volný čas shozy prádla, který nesmí chybět v žádném moderním domě! 

Shoz prádla SIDEKICK je jednoduché a praktické zařízení, které slouží k transportu prádla z vrchních podlaží obytné části domu, zpravidla do koupelny, prádelny, technické koupelny či do jiné technické místnosti v přízemí domu. 

Jaké výhody v domácnosti Vám přinese shoz prádla SIDEKICK?

  • Nepostradatelný pomocník v moderním bydlení
  • Úspora práce a volného času
  • Jednoduchá instalace
  • Záruka na shoz SIDEKICK 10 let
  • Plastové tělo shozu = minimální hlučnost při shazování prádla
  • Možnost volby barev a designového provedení dvířek‌
  • Možnost atypické výroby na míru
  • Příznivá cena při zachování všech užitných, hygienických a konstrukčních vlastností

Informujte se o ceníku shozů prádla nebo si napište skrze kontaktní formulář o celkovou cenovou nabídku!

‌‌

Shozy prádla

Modelové sestavy

Instalace

Partneři

Shoz prádla vám vyřeší problém se stálým přemisťováním nahromaděného špinavého prádla z různých míst ve Vašem domě do prádelny.

Více

Zvažujete v rodinném domě, penzionu nebo hotelu realizaci shozu prádla? Zpracovali jsme pro Vás několik modelových situací včetně cenové kalkulace.

Více

Z nabídky shozů prádla SIDEKICK je nutné vybrat vhodné díly, které nejlépe vyhoví vašim požadavkům při realizaci konkrétního shozu prádla.

Více

Jste stavební firma, projektant, obchodník? Napište nám a nabídneme vám velkoobchodní spolupráci!

Více