Výběr a údržba bazénů

Bazénová vodaJak vypadá voda v bazénu
Vybrat správnou barvu Vašeho bazénu a tím i barvu vody nemusí být tak snadný úkol, jak se může na první pohled zdát. U nás můžete vybírat z velkého množství barev a jejich odstínů, které budou dokonale ladit s Vaší zahradou. Nabízíme např. odstíny modré, bílou, zelenou nebo pískovou barvu.
Pro snadnější výběr máme pro Vás připraveny vzorníky. Se správným výběrem Vám mohou pomoci také ilustrační fotografie pod článkem.
Přečíst více

Čištění bazénů vodyČištění bazénů a vody
Pokud se chcete koupat v blankytně modré a jiskřivé vodě po celou koupací sezónu, je potřeba bazénu věnovat náležitou péči. Pokud si vyberete správné pomocníky, péče o bazén vám s nimi zabere pouze minimální čas.
Přečíst více


Údržba vody v bazénuÚdržba vody v bazénu
Dnes již není potřeba na začátku každé sezóny napouštět novou vodu do bazénu, pokud se správně postaráte o tu loňskou vodu a můžete se v ní bez obav koupat i další sezónu. Použití chemie se ovšem nevyhnete.‌

Přečíst více

Zazimování bazénuZazimování bazénu
Koupací sezóna skončila a co s bazénem v zimě? Pokud chceme, aby nám bazén i příští sezónu spolehlivě sloužil, je potřeba jej správně zazimovat.‌

Přečíst více

Proč si pořídit bazénProč si pořídit bazén
Bazén dokáže zvýšit užitnou hodnotu vašeho bydlení a přinese větší pocit spokojenosti celé vaší rodiny. Plastové bazény jsou výborným kompromisem špičkové kvality za přijatelnou cenu.

Přečíst více

Jak vybrat bazénJak vybrat bazén
Mít bazén pár kroků od domu, moci se kdykoliv osvěžit, to je velice lákavá představa. Dnešní bohatá nabídka bazénů přináší nepřeberné množství typů, tvarů i velikostí bazénů.

Přečíst více

Kritéria pro správný výběr bazénuKritéria pro správný výběr bazénu
Jestliže jste se rozhodli pro realizaci bazénu, je nutné si uvědomit, že jen tím to nekončí. Je nezbytné se zamyslet nad vhodným typem bazénu, kdo a jak bude bazén užívat, co od bazénu očekáváte. Bazén je dlouhodobá investice, proto je důležité jeho výběr neuspěchat.
Přečíst více