Podhladinový systém INTEGRA

Firma Aspar si vyvinula vlastní navíjecí systém INTEGRA, který stále inovuje a zdokonaluje pro potřeby našich klientů. Všechny díly jsou z masivní nerezi nebo hliníku, následně speciálně ošetřeny pro zvýšení odolnosti v daném prostředí. Výsledkem je stabilní produkt, který má, při správném zacházení, dlouholetou životnost.
Pro podhladinové umístění existuje několik variant. Záleží na konstrukčním řešení bazénu a preferencích klienta. Tento systém je vždy ovládán pomocí pevného tlačítka na zdi nebo dálkovým ovladačem.

Nábal krytu v nice za bazénem

Tento systém je vhodný pro bazény s přelivem i bazény skimmerové s vysokou hladinou vody. Celý systém Aspar včetně lamelového nábalu je uložen v částečně oddělené nice za bazénem.
S tímto systémem je možné využití celé délky bazénu.

Technická dokumentace

Nábal krytu ve stěně bazénu

Estetické a praktické umístění lamelového nábalu do stěny bazénu. Pro tuto variantu je nutné od počátku přizpůsobit stavbu bazénu. Tento systém je vhodný pro bazény s přelivem na všech stranách bazénu i bazény skimmerové s vysokou hladinou vody. Tímto způsobem je plně využita délka bazénu. Prostor ve stěně může být zakryt panelem.

Technická dokumentace

Nábal krytu u dna bazénu

Tento druh umístění je možný v různých hloubkách bazénu, jak na dně, kde může být uschován pod krycími panely, nebo v polovině hloubky bazénu, kde je pak využíván nábal jako možné místo odpočinku pro plavce.
Žádné stavební úpravy nejsou potřebné.

Technická dokumentace

Nábal krytu v nice ve dně bazénu

Nika pro uložení nábalu je zakomponována do dna bazénu. Jedná se zde o náročnější stavební úpravu, ale nevzniká nárok na větší prostor. Tento systém je vhodný pro bazény s přelivem i bazény skimmerové s vysokou hladinou vody. Nika je zakryta speciálním víkem.

‌Technická dokumentace

Nábal krytu pod schody bazénu

Tento model vyžaduje stavební úpravu schodů tak, aby vznikl dostatečný prostor pro lamelový nábal. Tento systém je vhodný pro bazény s přelivem i bazény skimmerové s vysokou hladinou vody.

‌Technická dokumentace