Vodoměrné šachty

Nabízíme optimalizovanou řadu vodoměrných šachet, na základě specifických požadavků vám vyrobíme vodoměrnou šachtu atypických rozměrů.

Polotovarem pro námi vyráběné vodoměrné šachty jsou polypropylenové desky 1. jakosti, kde je zaručena 100 % svařitelnost a tím také dlouhá životnost (na přání lze také vyrobit z technického materiálu). Vodoměrné šachty dodáváme včetně certifikátu a další potřebné dokumentace ke kolaudaci.

Účel vodoměrné šachty

Vodoměrné šachty jsou určeny k osazení vodoměrné sestavy a domovního uzávěru přívodu vody do objektu. Samozřejmostí je pochozí poklop s možností uzamčení, vstupní žebříček pro bezpečný vstup, paleta pro osazení vodoměrné sestavy a průchodky do stěn šachty, které se provádějí na základě budoucího způsobu napojení na vodovodní řád (průměr, dispozice), průchodky jsou opatřeny stahovacími převlečnými maticemi, což zajistí vodotěsný průchod stěnou vodoměrné šachty.
  

Výhody vodoměrných šachet

  • dlouhá životnost
  • jednoduchá a hlavně rychlá montáž
  • 100% nepropustnost


Stavební příprava

Vodoměrná šachta je při osazení do zeleného pásma bez spodní vody samonosná a obsyp se tedy provádí přesátou zeminou či pískem. V případě, že šachtu usazujeme do pásma spodní vody, musíme šachtu obsypat zavlhlou betonovou směsí třídy 15.

Dokumentace

‌Vodoměrná šachta - výkres

Rozměry a ceny vodoměrných šachet

Typ Průměr D Výška V Čistý materiál [Kč]* Konstrukční MATERIÁL [KČ]* Technický MATERIÁL [KČ]*
*ceny uvedeny bez DPH
VŠ 1 1 000 mm 1 200 mm 6 935,-
6 133,- 5 465,-
VŠ 2 1 200 mm 1 200 mm 9 250,- 8 159,- 7 268,-
VŠ 3 1 500 mm 1 200 mm 11 565,- 10 184,- 9 071,-
  • Technický materiál není vyráběn se zárukou svařitelnosti, proto ani u výrobků z technického materiálu nelze 100 % zaručit svařitelnost. Na výrobky z technického materiálu tedy NEPOSKYTUJEME žádnou záruku!
  • Ceny jsou uváděny bez DPH
  • Platost ceníku od 1.3.2019

Soubory ke stažení

Napište si o cenovou nabídku nebo radu s výběrem!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail. Aktuálně jsme hodně vytíženi. Pro urgentní záležitosti nás, prosím, kontaktujte telefonicky.