Zastřešení Carport

CARPORT, to jsou přístřešky pro automobily od předního výrobce terasových a bazénových zastřešení Alukov. Konstrukce je navržena tak, aby plně vyhovovala jak technickým normám, tak estetickému designu moderní architektury. CARPORT je jednoduché a elegantní ře­šení, jak ochránit Váš vůz, kola, čtyřkolky koloběžky nebo jiné zaparkované zařízení. Šikmé střechy se realizují na územích s větším počtem dešťových srážek a pomáhají odtávání pravidelných sněhových nadílek. Rovné střechy jsou vhodnější do klimaticky slunečnějších prostředí. Silná, masivní konstrukce s dobrým ukotvením odolává silným náporům větru. Váš vůz bude za každého ročního období a v každém počasí dobře ochráněný.


Proč přístřešek CARPORT

  • finančně a prostorově méně ná­ročné nežli stavba garáže
  • ochrana laku a interieru vozu před poškozením UV slunečním zářením
  • ochrana karoserie a skel před krupobitím
  • ochrana karoserie a laku před ptačími exkrementy a padajícími plody ze stromů
  • minimální náročnost na údržbu
  • není potřeba stavebního povolení
  • další využití mimo parkování vozidla


Typy provedení

Typ A rovná střecha, single - 3000 x 5400 x 2730 mm

CARPORT ocení všichni náročnější majitelé vozů. Je nenáročný na prostor, snadno se vejde také do úzkých proluk mezi domy.

Typ A šikmá střecha, double - 5500 x 5400 x 2730 mm

Rodinné parkování umožňuje pohodlný prostor pro dvě osobní vozidla. Světelně pro­pustná střecha poskytuje dostatek světla pro bezpečný pohyb pod CARPORTem, zároveň příjemně rozptyluje sluneční záření.


Typ B šikmá střecha, single - 3000 x 5400 x 2730 mm

Přístřešek se šikmou střechou se uplatní všude tam, kde potřebujete spád pro rychlej¬ší odtok vody nebo tajícího sněhu. Přizpůso¬bením sklonu přístřešku se sklonem střechy Vašeho domu sladíte celkový design.

Typ B šikmá střecha, double - 5500 x 5400 x 2730 mm

Silná konstrukce s příčnými profily zvyšuje maximálně únosnost střechy. Při ploše nad 10m2 střechy je její sklon žádoucí pro využití zejména ve větších nadmořských výškách. Skvělý přístřešek nejen pro auta.