Multifunkční bioklimatická PERGOLA VENTI

PERGOLA VENTI – je multifunkční bioklimatickou pergolou nové generace. Umožňuje celoroční pobyt pod pergolou, zajišťuje ochranu terasy před nepříznivými povětrnostními vlivy nebo regulaci teploty a slunečního záření. Multifunkční proto, že je vybavena na sobě nezávislými systémy posunu střechy (až 50% otevření), slunečního stínění, bočních přesuvných stěn i bočních screenových rolet. To dává možnost libovolných kombinací způsobů regulace teploty a slunečního záření. Unikátní průhledná rozsuvná střecha napomáhá přirozené ventilaci a pohybu čerstvého vzduchu v pergole. Pod pergolou se tak minimalizuje nepříjemné horko, a naopak zpříjemňuje Váš pobyt pod ní.

Pergola může být díky svému těsnění proti zatékání připojena k jiné stavbě nebo stěně domu, ale konstrukčně je řešena rovněž jako samostojná pergola. Pergolu lze montovat také tam, kde je nutné volit technické řešení dvou rovin o různých výškách. Pro toto řešení vyrábíme na míru tvar pultové střechy, kterou lze přitěsnit na budovu domu nebo stěny, aniž bychom narušili tepelnou izolaci pod fasádou. Řešení je proto vhodné také pro dřevostavby.

Široké využití nalezne pergola jako místo pro relaxaci a aktivní odpočinek. Je také oblíbeným profesionálním řešením zastřešení a zatraktivnění venkovních prostor a předzahrádek restaurací, hotelů nebo kaváren. Střešní výplně lze volit mezi průhledným 6 mm polykarbonátem nebo polokaleným bezpečnostním sklem. Díky statické odolnosti střechy vůči sněhu lze tento systém zastřešení využívat po celý rok.

Rozměry

Hloubka 2 - 4 metry, délka 4 - 7 m

Barva konstrukce