Volná místa v Bazénech Machov

Chcete pracovat ve stabilní firmě, která dokáže odměnit vaše pracovní nasazení a zájem? Zaměřujeme se na výrobu z plastu, a to především plastové bazény, jímky a nádrže. Naše historie sahá do roku 1995.

Pracovní pozice

Pracovník výroby, dopravy a montáže plastových bazénů.

Náplň práce

Kompletní výroba plastových bazénů včetně dopravy a montáže u zákazníka. Výroba plastových nádrží, shozů prádla, biologických dočišťovacích filtrů a dalších atypických plastových výrobků

Napište nám

Úvazek

HPP, smlouva na dobu neurčitou nebo na živnostenský list, vhodné i pro absolventy

Pracovní doba

  • 6:00 - 15:00 (včetně hodinové pauzy na stravování)
  • volné víkendy

Požadujeme

  • zručnost a ochotu pracovat
  • technické zaměření - strojař, truhlář, zámečník
  • řidičské oprávnění skupiny B výhodou
  • AJ, NJ, PL výhodou
  • samostatné uvažování a chuť učit se novým věcem
  • sváření, sváření plastů

Nabízíme

  • nástupní čistou mzdu 25 000 až 35 000 Kč
  • práci ve stabilní firmě s historií od roku 1995
  • finanční motivační systém
  • přátelský kolektiv
  • jednosměnný provoz
  • zaškolení ve všech odvětvích provozu