AVfol Decor - Mozaika Skyline; 1,65m šíře, 1,5mm, 25m role

AVfol Decor - Mozaika Skyline; 1,65m šíře, 1,5mm, 25m role
98843165R
77 kg
Popis Popis

Popis

AVfol je vyrobena ze dvou vrstev prémiové PVC fólie, vyztužené tkanou polyesterovou síťovinou. 

 
„PEARL” je označení fólie, která má povrchovou úpravu obohacenou o speciální složky. Složení, proces a použitá technologie dodává fóliím vytvořeným tímto způsobem prémiový vzhled. Zrcadlení světelných paprsků, třpyt, oslnivý a vždy perfektně vypadající bazén jsou přednostmi fólií AVFOL DECOR „PEARL”
 AVfol DECOR nabízí vzory klasických i modernizovaných mozaikových obkladů a také vzory inspirované přírodními jevy. Fólie řady DECOR dodají bazénu perfektní a moderní vzhled.

Fólie je vyrobena ze dvou vrstev prémiového PVC-P vyztuženého tkanou polyesterovou síťovinou. Vzory fólií AVfol Decor jsou tištěny pod vrstvou ochranného laku. Povrch fólie je navíc opatřen vysoce kvalitním ochranným lakem, který chrání fólii před poškozením, stárnutím, zvyšuje UV stabilitu, zamezuje růstu a usazování bakterií a chrání barevný dekor před vyblednutím. Tato struktura zajišťuje, že fólie zůstane nepoškozena i v případě vytvoření trhliny v tělese bazénu. AVfol Decor zajišťuje perfektní a moderní vzhled bazénu.


SCHÉMA SLOŽENÍ FÓLIE AVFOL DECOR


Produktové video