Úvod> Bazény> Plastové bazény

Plastové bazény se spolehlivou konstrukcí

Plastové bazény Machov

Každý náš plastový bazén se zesílenými stěnami pomáhal zkonstruovat sám život. Protože my v Bazénech Machov víme, že chcete svůj soukromý kousek moře a pro děti zábavu, která se neomrzí. A hlavně vydrží. Proto stěny bazénu tvoří až 8 mm tlustý plast, silná výztuž a oboustranné extruderové sváry. Stěny díky tomu snesou kdejaké škrábnutí, divoké skákání i výkyvy vnějších vlivů.

Nově nabízíme plastové bazény se zesílenou stěnou 8 mm s prodlouženou zárukou 10 let! 

Velká zimní akce na plastové bazény

Nyní máte jedinečnou možnost pořídit si bazén ještě výhodněji! Kontaktujte nás a my vám připravíme nabídku na míru za opravdu zajímavé mimosezónní ceny. Stačí nezávazně vyplnit kontaktní formulář. Akce na plastové bazény platí do 28.2.2018.

Životnost dlouhá jako naše působení v oboru

Plastový materiál dokonale plní funkci opěrné konstrukce i vodotěsné vložky. Na to vám dáme záruku 5 let. Začátky naší firmy sahají do roku 1995, můžeme vám proto slíbit životnost bazénu minimálně 25 let. Naši první zákazníci ale tvrdí, že jsou připraveni testovat životnost svého bazénu od nás bez obav další roky.

Zajišťujeme vlastní výrobu plastových bazénů obdélníkových, oválných a kruhových. Máte asymetrický nebo jinak komplikovaný pozemek? Zapomeňte na tabulky. Vyrábíme i atypické plastové bazény. Jde to jednoduše proto, že každý kus bazénu vyrábíme přímo my a přímo pro vás.

Před výrobou provádíme vždy podrobné zaměření u vás na pozemku. Bazény do 40 m2 nepodléhají povinnosti ohlášky. Je tak třeba pouze dodržet vzdálenost 2 m od sousedního pozemku, o což se během zaměřování s rezervou samozřejmě postaráme. Dopravu až k vám zařídíme do 50 km od Hronova zdarma.

Vyberte si tvar plastového bazénu:

Chcete nejdřív vědět, jak to bude celé probíhat?

Jak probíhá realizace bazénu s námi


Osvěžit se, nebo si i pořádně zaplavat?

Máte-li malou zahradu, nezoufejte. Vyrábíme bazény již od průměru 2,4 m! Pokud ale máte k dispozici velký prostor a jste početná rodina nebo vášniví plavci, můžeme zkonstruovat bazény i 15 metrů dlouhé. A kdyby to pro vás bylo stále málo? Nejsme jen prodejci. Plastové bazény si sami vyrábíme, a proto vám můžeme nabídnout atypickou výrobu bazénu na míru vašim potřebám.

Kolem bazénů od nás nemusíte chodit po špičkách

Špatná zkušenost s plastovými bazény? Známe vaše obavy, a proto jsme se při vývoji soustředili na otázku, jak vám zajistit dokonalý pocit z bazénu, který nic nenaruší.

Bazény od nás jsou vyztužené unikátní konstrukcí pro zapuštění do betonu. Svislá část stužící konstrukce bazénu je z materiálu tloušťky 8 mm, šířky 80 mm ve vzdálenostech po 600 mm. Pro vás to znamená, že se nemusíte v bazénu hlídat a vaše děti si do něj bez obav z porušení konstrukce skočí. Svislé výztuhy jsou opatřeny otvory pro armovací ocel, která může být dodána s bazénem. Vrchní obvodová část stužící konstrukce je z materiálu tloušťky 15 mm, šířky 100 mm.

Plastový materiál bazénu plní funkci opěrné konstrukce i vodotěsné vložky zároveň, proto nejsou užitné vlastnosti bazénů omezeny tak, jako u jiných typů bazénů jako například z plechových konstrukčních prvků apod.

Bazénové sety u nás seženete výhodně

Připravili jsme pro vás speciální akční nabídku plastových bazénů. Nabídka je průřezem všech typů bazénů. Věříme tedy, že si u nás vyberete právě ten váš vysněný bazén!

V případě, že vám naše nabídka akčních bazénových setů nevyhovuje, kontaktujte nás a pomůžeme vám sestavit bazén přesně podle vašich přání a požadavků.

Reference od našich zákazníků

"Děkujeme za perfektní zabudování bazénu v termínu podle našeho požadavku (víkend). Vše dopadlo perfektně. Komunikace s panem Purtigem výborná. Cena, která byla nasmlouvána, byla dodržena. Můžeme vřele doporučit."
Adéla Jarkovská


Ukázka atypických plastových bazénů

Napište si o cenovou nabídku!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 3 pracovních dní. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Rádi vám poradíme


Ondřej Purtig

Jsme také na Facebooku!

Při zakázce v královéhradeckém kraji do 50 km od Hronova máte dopravu zdarma!

Webové stránky vytvořil Acceler