Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací
Úvod> Bazény> Plastové bazény

Plastové bazény

Plastové bazény Machov

Už je ten pravý čas na plastový bazén, který vás bude zaměstnávat jen tím, k čemu si ho pořizujete: ke koupání. O to ostatní jsme se postarali my v Bazénech Machov. Voda se vám nebude ztrácet díky naší zesílené konstrukci. Tloušťka stěn je totiž 80 mm, což už je kvalitní základ. Jsme specialisté na výrobu plastových bazénů nejrůznějších tvarů. Vyrobíme pro vás jak plastové bazény klasických tvarů a rozměrů, tak i atypické plastové bazény. Ty oceníte především, pokud máte omezenější prostor zahrady nebo asymetrický pozemek. Dopravu zařídíme do 50 km od Hronova zdarma.

Vyberte si tvar plastového bazénu:

Připravili jsme pro vás speciální akční nabídku plastových bazénů. Nabídka je průřezem všech typů bazénů. Věříme tedy, že si u nás vyberete právě ten váš vysněný bazén!

V případě, že vám naše nabídka akčních bazénových setů nevyhovuje, kontaktujte nás a pomůžeme vám sestavit bazén přesně podle vašich přání a požadavků.

Bazény od nás jsou vyztužené unikátní konstrukcí pro zapuštění do betonu. Svislá část stužící konstrukce bazénu je z materiálu tloušťky 8 mm, šířky 80 mm ve vzdálenostech po 600 mm. Svislé výztuhy jsou opatřeny otvory pro armovací ocel, která může být dodána s bazénem. Vrchní obvodová část stužící konstrukce je z materiálu tloušťky 15 mm, šířky 100 mm.

Plastový materiál bazénu plní funkci opěrné konstrukce i vodotěsné vložky zároveň, proto nejsou užitné vlastnosti bazénů omezeny tak, jako u jiných typů bazénů jako například z plechových konstrukčních prvků apod.

‌‌

Co ještě zvážit před samotnou realizací plastového bazénu:

Před zabudováním bazénu do země je potřeba vyřešit způsob filtrace. Nabídnout vám můžeme tyto dvě možnosti:

Klasické provedení se skimmerem

Skimmer je obvykle hranatý otvor připomínající okénko ve stěně bazénu. Přes skimmer se nasává voda do filtračního potrubí a přes pískovou filtraci se vrací vtokovými tryskami zpět do bazénu. Toto provedení je oblíbené zejména díky menším pořizovacím nákladům.

Provedení s přelivným žlabem

Určitě si vzpomenete na žlábky kolem bazénů zakryté bílými plastovými rošty. Toto řešení bazénu působí velice LUXUSNĚ a poskytuje vám větší komfort. Navíc si můžete vybrat i zajímavější odstíny roštu než jen bílý. Hladina vody se drží zároveň s vrchní hranou bazénu a přelévá se do přelivného žlabu. Nenaráží do stěn, a proto vás neobtěžují při plavání vlny. Z přelivného žlabu odtéká voda do akumulační nádrže. Odtud se čerpadlem přečerpávává přes pískovou filtraci vtokovými tryskami zpět do bazénu. Tento způsob filtrování vody je mnohem efektivnější.

Napište si o cenovou nabídku nebo radu s výběrem!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 3 pracovních dní. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Rádi vám poradíme


Ondřej Purtig

Jsme také na Facebooku!

Při zakázce v královéhradeckém kraji do 50 km od Hronova máte dopravu zdarma!

Webové stránky vytvořil Acceler