Úvod> Bazény

Bazény od specialistů na míru vašim představám

Užívejte si jako o dovolené celou sezónu s našimi bazény na míru. Zájemce o bazén obvykle kromě parametrů a materiálu zajímá také cena. Věděli jste ale, že se cena bazénu odvíjí také od životnosti a starostí, které s levnými bazény lidé mívají? Podívejte se s námi, o kolik víc si užijete koupání se spolehlivými bazény z Hronova.

Vyrobíme vám kvalitní bazén jak klasického tvaru a rozměrů, tak i atypický bazén na míru. Poradíme vám s výběrem materiálu. Na výběr máte plastové bazény, fóliové a oblíbené, opravdu luxusně vyhlížející keramické bazényZdarma vám provedeme zaměření na místě realizace. Vše potřebné pro realizaci k vám dopravíme do 50 km od Hronova také zdarma.

Poraďte mi s výběrem

Můžete být v klidu, i když dojde na příslušenství bazénů. Protože oproti bazénům z nabídky obchodních řetězců pro vás potřebné součásti seženeme i za 20 let. A to je velká výhoda. V bazénu s námi navrženou konstrukcí se totiž budou koupat vaše děti a možná i vnoučata. Jejich životnost je zatím ověřena na 25 - 30 let.

A když služby, tak komplexní. Pomůžeme vám užít si váš bazén déle a častěji díky zastřešení bazénů. S nečistotami si zase poradí skimmery či přelivové žlábky a lamelové zakrytí vodní hladiny. To je také důležitým prvkem pro bezpečí dětí i domácích mazlíčků pohybujících se v okolí bazénu.

Vyberte si typ bazénu nebo příslušenství:

Reference od našich klientů:

"Naprosto profesionální přístup, skvělá komunikace, lepší už to snad ani nemohlo být. Můžeme si přát jen více takovýchto profesionálních řemeslníků."
Jan Švára

"Firmu Bazény Machov musím pochválit, byl jsem velice spokojen. Bazén dodali v dojednaném termínu, výborná komunikace, můžu jen doporučit."
Vladislav Koutsky

"Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě bazény Machov. S přístupem pana Purtiga jsme byli maximálně spokojeni. Rychlé a profesionální jednání, velmi milá a příjemná komunikace. Osobní kontrola veškeré montáže byla samozřejmostí. Určitě budeme doporučovat dál. Děkujeme."
Doležalovi

Napište si o radu s výběrem bazénu nebo příslušenství!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 3 pracovních dní. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Rádi vám poradíme


Ondřej Purtig

Jsme také na Facebooku!

Při zakázce v královéhradeckém kraji do 50 km od Hronova máte dopravu zdarma!

Webové stránky vytvořil Acceler