Zastřešovací systém Smoke Island™

SMOKE ISLAND je zastřešení vhodné pro řešení kuřácké zóny vně kancelářských budov. Při vhodném umístění může být umístěn v atriu nebo na střechách moderních office center a nákupních galerií. Počet míst je variabilní a záleží na rozměru a výbavě zvoleného modelu. Základem konstrukce jsou hliníkové profily s odolnou polykarbonátovou výplní. To dává celému zastřešení vysokou pevnost a také životnost. Množstvím doplňků a variabilitou rozměru může být SMOKE ISLAND vybaven přívodem elektřiny, uzamykacím zámkem, stíněním ve střeše i na bocích, pohodlnou pohovkou se stolkem a také výhřevným systémem zajišťujícím provoz i přes zimní měsíce. Střešní integrovaný ventilátor zajišťuje výměnu vzduchu a posun celého zastřešení po kolejnici umožní natočení vstupu do požadovaného směru, který může být tímto způsobem nastavitelný.

Při volbě vhodného rozměru může být SMOKE ISLAND osazen stojanem na TV, stojanem na tiskoviny, vybaven nápojovým nebo svačinovým automatem a další technickou i estetickou výbavou dle přání a potřeby. Jeho rychlá montáž i demontáž je žádoucí v případě požadovaného častějšího přesunu na vyznačená místa.

Polepením vnějších částí polykarbonátových výplní vzniká prostor pro silnou propagaci značky nebo jména společnosti. Získáte neobvyklou prezentaci, která bude přitahovat pozornost již z dostatečné vzdálenosti. 

Barva konstrukce 

Barva polykarbonátu

Barva pojezdových drah