Vířivé vany HANSCRAFT HC DESIGN

Vířivé vany HC design se drží klasických zaoblených tvarů. Mají velmi sofistikované bednění, které připomíná dřevěné obložení. Linie jsou na čelech vířivky vedeny horizontálně, což působí velmi elegantně. Zaujme vás také dokonalé zpracování skopřepiny bez hrbolů či odstátých hran. Materiál skořepiny je vyztužený polyuretanovou pěnou a zateplený. Při výrobě se výrobce vyhnul zastaralé technologii laminace, která má negativní vliv na zdraví člověka i na životní prostředí. Italský materiál GreenShield, ze kterého jsou skořepiny van vyrobené, je plně recyklovatelný, takže ani při výrobě nevzniká žádný odpad.

Vířivky HC design jsou dostupné v 8 různých provedeních. Menší pro 3 osoby, středně velké pro 4-6 osob, a také model pro 8 osob. Prostor ve vířivých vanách je dostatečně velký i pro vyšší postavy. Vířivé vany disponují dvěma čerpadly. O ohřev vody se stará spolehlivý systém Balboa a skořepina je z kvalitního amerického materiálu Lucite.

Za příplatek je možné propojit vířivku s chytrým telefonem s pomocí WIFI ovládacího modulu pro TP800, anebo vylepšit výbavu o hydroterapii MicroSilk, která pomáhá regenerovat a čistit pokožku.

Napište si o cenovou nabídku nebo radu s výběrem!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail. Aktuálně jsme hodně vytíženi. Pro urgentní záležitosti nás, prosím, kontaktujte telefonicky.