Tepelné čerpadlo ZODIAC ZS500 INVERTOR MD5 - 15kW

Tepelné čerpadlo ZODIAC ZS500 INVERTOR MD5 - 15kW
565ZS500MD5
75 kg
Popis Popis

Extrémně tiché invertorové tepelné čerpadlo s vertikálním ventilátorem pro bazény o maximálním objemu 80m3.

Nové tepelné čerpadlo ZS500 s technologií Heatselect

Nejlepší varianta pro vyhřívání Vašeho bazénu

Zodiac ZS500 je invertorové vertikální tepelné čerpadlo, které pracuje ve 3 praktických režimech, díky kterým bude mít Váš bazén neustále požadovanou teplotu a současně bude odebírat minimální energii. Tepelné čerpadlo ZS500 vyniká svým skvělým designem, který příjemně doplní okolí vašeho bazénu - lze jej rovněž díky vertikálnímu ventilátoru umístit do užších prostorů např. mezi stěny, či rostliny, které umístěním nijak neutrpí a neovlivní výkon čerpadla.

  • Eco-mód, vyhřívání v tichosti a za nízké ceny

Ideální pro udržování teploty v průběhu sezóny. Tento režim přizpůsobuje výkon kompresoru odchylce od požadované teploty: čerpadlo tak pracuje maximálně na 75 % a zaručuje nejnižší spotřebu energie a nejnižší hladinu hlučnosti, která je pouhých 30 dB.

  • Boost mód, nastartujte výkon

Nejúčinnější pro rychlé zvýšení teploty, zejména na začátku sezóny, kdy je voda ještě studená. Režim Boost pracuje na 100 % kapacity čerpadla, přesto hluk nepřesahuje 67 dB.

  • Smart mód, inteligentní vyhřívání

Je dalším inteligentním režimem, který automaticky vybere optimální provozní výkon čerpadla, mezi 50 a 100 %, což umožňuje dosáhnout nejlepší kompromis mezi rychlostí nárůstu teploty, úsporou energie a nízkou hlučností.

Tento model tepelného čerpadla je jedinečným řešením pro komfortní vytápění Vašeho bazénu.