Soutěž: Objednejte v lednu bazén a hrajte o hodnotné příslušenství

Jako každý leden jsme si pro vás připravili akční nabídku plastových, sklokeramických a foliových bazénů. Letos si u nás zároveň můžete od 6.1.2020 do 2.2.2020 zahrát o hodnotné příslušenství k vašemu objednanému bazénu zdarma!

O co s námi můžete soutěžit:


* Výkon dezinfekčního zařízení či ohřevu bude zvolen (určen) specialistou firmy Bazény Machov s.r.o. adekvátně k velikosti objednaného bazénu. 

Jak se zúčastnit:

  1. Staňte se fanouškem profilu Bazény Machov na Facebooku nebo Instagramu
  2. Do komentáře na Facebooku nebo Instagramu označte někoho (ve formátu @přezdívka_člověka), s kým se v novém bazénu budete koupat. 
  3. Pokud soutěžíte na Facebooku, sdílejte veřejně náš soutěžní post. 
  4. Závazně objednejte plastový, sklokeramický nebo fóliový bazén od rozměru 5x3 m s montáží a základním příslušenstvím (skimmer, trysky, písková filtrace, tepelná izolace, bazénová sada)

Závaznou objedávku učiní soutěžící po absolvování schůzky na provozovně Bazény Machov s.r.o., kde dojde k tvorbě konkrétní cenové nabídky dle požadavků soutěžícího. Svůj zájem stvrdí soutěžící složením zálohy 5 000 Kč a podpisem objednávky. Dále dojde k finálnímu zaměření a podpisu SOD (Smlouva o dílo). Schůzku si můžete domluvit přes email nebo na telefonních číslech uvedených v KONTAKTECH.

Kdo vyhrává:

Na naší provozovně Bazény Machov s.r.o. na adrese Nízká Srbská 101, 549 31 Machov, dne 3.2.2020 v 16:00 budeme losovat z bazénku dva výherce ze všech soutěžících, kteří splní kompletně podmínky pro účast ve hře. Všichni účastníci soutěže jsou srdečně zváni na veřejné losování. 

Kompletní herní řád naleznete zde

Přejeme všem zúčastněným  hodně štěstí.

Napište si o cenovou nabídku nebo radu s výběrem!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do dvou pracovních dnů.