Úvod> Kariéra

Volná místa v Hronově

Chcete pracovat ve stabilní firmě, která dokáže odměnit vaše pracovní nasazení a zájem? Zaměřujeme se na výrobu z plastu, a to především plastové bazény, jímky a nádrže. Naše historie sahá do roku 1995. A právě hledáme nového kolegu do výroby v Hronově.

Pracovní pozice

Pracovník výroby, dopravy a montáže plastových bazénů.

Náplň práce

Kompletní výroba plastových bazénů včetně dopravy a montáže u zákazníka.

Úvazek

HPP, smlouva na dobu neurčitou nebo na živnostenský list, vhodné i pro absolventy

Pracovní doba

  • ‌sezóna 7:00 - 17:00, mimosezóna 7:00 - 16:00 (+ hodinová pauza na oběd)
  • přesčasy pouze při montáži u zákazníka
  • volné víkendy

Požadujeme

  • zručnost a ochotu pracovat
  • technické zaměření - strojař, truhlář (i bez maturity)
  • samostatné uvažování a chuť učit se novým věcem
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • AJ, NJ, PL výhodou
  • sváření, sváření plastů, sváření linolea, případně zkušenost zednická výhodou

Nabízíme

  • práci ve stabilní firmě s historií od roku 1995
  • nadstandardní ohodnocení
  • motivační systém
  • zaškolení ve všech odvětvích provozu

Poptat volné místo

Napište nám a staňte se naším kolegou!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 3 pracovních dní. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Rádi vám poradíme

Ondřej Purtig

Jsme také na Facebooku!

Při zakázce v královéhradeckém kraji do 50 km od Hronova máte dopravu zdarma!

Webové stránky vytvořil Acceler